Szanowni Państwo
Jesteśmy młodą i prężną firmą szkoleniowo - konsultingową zlokalizowaną we wschodniej Wielkopolsce w powiecie tureckim. Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie, wykładowcy, lektorzy oraz inżynierowie działających na polskim oraz międzynarodowym rynku.
Dostarczamy Państwu praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów oraz innych zajęć w zakresie języków obcych, nowoczesnych technologii, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji informatycznych, biznesowych, zawodowych i osobistych.
Staramy się inspirować naszych partnerów do zmian w podnoszeniu ich konkurencyjności i efektywności. Podstawą wszystkich naszych działań jest wnikliwe badanie potrzeb przedsiębiorstwa i przyszłych uczestników szkoleń oraz nacisk na praktyczną przydatność oferowanych rozwiązań. Dzięki temu nasze oferta jest postrzegana, jako użyteczne wsparcie i cenne źródło wiedzy.
Dbając o jak najwyższy standard oferowanych usług do ich realizacji dobieramy wyłącznie wysokiej rangi specjalistów. Obecnie współpracujemy z wieloma ekspertami wśród których są: inżynierowie, lektorzy, native speakerzy, doradcy podatkowi, radcy prawni, psycholodzy, praktycy biznesu, programiści, automatycy, graficy komputerowi oraz informatycy innych specjalizacji.
Do dyspozycji uczestników przeznaczamy przestronne, klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, z dostępem do szybkiego Internetu, znajdujące się w kompleksie biurowym Tureckiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Turku.
W swojej ofercie posiadamy ofertę nauki języków obcych w formach indywidualnych oraz grupowych, zarówno dla osób dorosłych jak również dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy naucznie języków w oparciu o metody umożliwiające uzyskanie certyfikatu językowego TELC (The European Language Certificates). Organizujemy ponadto zajęcia dla dzieci i młodzieży oparte na metodzie Content and Language Integrated Learning (CLIL), polegające na nauce języków obcych z wykorzystaniem nowych technologii.