Kurs przygotowujący do egzaminu językowego TELC

Kurs przygotowujący do egzaminu językowego TELC

W szkole językowej INTJO oferujemy kursy przygotowujący wraz z egzaminem końcowym TELC z języka angielskiego i niemieckiego na poziomach A1-B2 . Wybór tego kursu to doskonała okazja do podniesienia swoich kompetencji językowych oraz zdobycia certyfikatu potwierdzającego Twoją wiedzę i umiejętności. Zdany egzamin TELC pozwala na łatwiejsze zdobycie pracy za granicą i w Polsce, podjęcie studiów czy swobodne i płynne komunikowanie się z obcokrajowcami. W szczególności polecamy nasz kurs wszystkim nauczycielom przedszkoli którzy chcą zdobyć kwalifikacje umożliwiające nauczanie języka angielskiego zgodne z rozporządzeniem MEN z dn. 1 sierpnia 2017 roku.

Planowane terminy szkolenia:

Wypełnij poniższy formularz aby zgłosić zainteresowanie tym szkoleniem. Jeśli liczba zgłoszeń osiągnie określony próg, poinformujemy Cię o planowanym terminie szkolenie.
Formularz Zgłoszenia Zainteresowania Szkoleniem
Aby wypełnić ten formularz musisz posiadać konto oraz być zalogowany w systemie CRM INTJO. Wszystkie te czynności (włączając w to uwtorzenie konta) możesz wykonać szybko z poziomu tego formularza.
Wprowadż adres e-mail. Na podstawie wprowadzonego adresu e-mail ustalimy czy posiadasz już konto w nszym systemie.
Wprowadż hasło (Hasło musi składać się conajmniej z 8, w tym z małych i dużych liter oraz cyfr lub znaków specjalnych)