2 kwietnia 2021

Kurs spawacza z egzaminem w Turku? Dzięki INTJO już tak!

Oszczędzać warto nie tylko pieniądze, ale też własny czas. Od teraz, jeśli jesteś np. mieszkańcem powiatu tureckiego, kolskiego czy też konińskiego, to dzięki INTJO, blisko swego miejsca zamieszkania nie tylko zrealizujesz kurs spawacza, ale też zdasz egzamin.
Wysoka jakość oferty edukacyjnej Centrum Technologii Edukacyjnych INTJO sprawiła, że turkowskiej placówce zaufała instytucja, która w dziedzinie spawalnictwa działa i kształci kolejne pokolenia fachowców od blisko 80 lat. Certyfikat do prowadzenia kursów i przeprowadzania egzaminów dla INTJO wydany został bowiem przez Instytut Spawalnictwa, funkcjonujący w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz. Współpracuje on nie tylko z uczelniami, ośrodkami naukowymi i producentami wyrobów oraz urządzeń spawalniczych w Polsce, ale też z licznymi instytutami i branżowymi stowarzyszeniami, działającymi na całym świecie. Ponadto wspomniany atest, uzyskany przez INTJO, sygnowany jest zarazem przez Ośrodek Obsługi Spawalnictwa Krajowego.
Zainteresowane osoby, chcące podnosić swoje kwalifikacje, mogą zdecydować się na przystąpienie do kursu ręcznego spawania łukowego elektrodą otuloną MMA (111), jak również spawania MAG (135), to jest spawania drutem elektrodowym litym w osłonie gazu aktywnego. W szerokiej ofercie szkoleniowej INTJO znajduje się także kurs spawania TIG (141) z dodatkiem drutu/pręta litego.
Nauka w INTJO to również oszczędność środków finansowych. Skontaktuj się jak najszybciej ze specjalistami Centrum Technologii Edukacyjnych i dowiedz się, jak uzyskać do 100% dofinansowania wartości szkolenia.

Powiązane szkolenia:

...
Kurs spawania blach metodą MAG-135
Więcej informacji
...
Kurs spawania blach metodą TIG-141
Więcej informacji