23 lutego 2021

Wspólne działanie - stabilna przyszłość zawodowa

Choć sytuacja pandemiczna wpływa na rynek pracy negatywnie, to jednak pojawiają się oferty dające szansę na rozwój zawodowy i dobre zarobki. Dla mieszkańców Wielkopolski Wschodniej (i nie tylko) taką szansą jest związanie się z kluczowym pracodawcą w powiecie kolskim, firmą z amerykańskimi korzeniami, działającej nie tylko za oceanem, ale też w Europie, Azji, czy Afryce. Mowa oczywiście o firmie Wood-Mizer, która nawiązała współpracę z Centrum Technologii Edukacyjnych „INTJO” w Turku. Podpisane porozumienie przełoży się na wspólne działania w zakresie naboru odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, gotowych podnosić swoje kompetencje.
Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. to firma, która może poszczycić się marką rozpoznawalną na całym świecie. Wszystko za sprawą jakości i innowacyjności produktów, które oferuje tartakom, firmom zajmujących się wycinką drzew, rolnikom. Po urządzenia Wood-Mizer sięgają fachowcy, którzy do swej pracy potrzebują traków taśmowych, rozrzynarek i obrzynarek, brzeszczotów, pił tarczowych, strugarko-frezarek itp. Tak bogata gama produktów to efekt kilku dekad prac inżynierów. Wood-Mizer liczy sobie wszakże prawie 40 lat, gdyż to w 1982 roku w Stanach Zjednoczonych twórcy tej marki - Donald Laskowski i Daniel Tekulve - rozpoczęli swe działania w Stanach Zjednoczonych. Krok po kroku tworzono ofertę urządzeń, bez których dziś nie może się obejść wiele firm związanych z branżą drzewną, tartacznictwem.
Osoby, które chciałyby uzyskać stabilne, dobrze płatne zajęcie, dające szanse rozwoju, powinny wziąć udział w rekrutacji, by stać się częścią Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. W tych niepewnych czasach istniejący w powiecie kolskim od 30 lat oddział Wood-Mizer to gwarancja ustabilizowania życia zawodowego. W osiągnięciu tego celu pomogą zainteresowanym specjaliści Centrum Technologii Edukacyjnych „INTJO, które jest nie tylko centrum szkoleniowym, ale jednocześnie świadczy usługi z zakresu pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego i poradnictwa zawodowego.
Nawiązana współpraca pomiędzy kolskim Wood-Mizer i turkowskim Centrum Technologii Edukacyjnych „INTJO” to szansa dla ambitnych, niebojących się wyzwań osób, które widzą swoją przyszłość w firmie o jakże ugruntowanej pozycji na rynku. Dziś Wood-Mizer zatrudnia blisko 500 osób i – jak wskazują dane udostępniane przez firmę – aż 45% pracowników wiąże się z tym przedsiębiorstwem na okres 10 lat i dłużej. Firma nieustannie się rozwija, więc niebawem jej kadry poszerzą się o kolejnych spawaczy, lakierników, monterów, specjalistów ds. zaopatrzenia itd.
Jakie kwalifikacje i umiejętności są wystarczające, by zdobyć zatrudnienie w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. na poszczególnych stanowiskach? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą specjaliści CTE INTJO, którzy pomogą zainteresowanym w zdobyciu stabilnego zatrudnienia.
Osoby nie posiadające obecnie wymaganych kwalifikacji nie powinny się zrażać, gdyż dzięki wsparciu naszych specjalistów łatwo mogą nadrobić braki w umiejętnościach, odświeżyć swoją wiedzę lub zyskać nową. Potencjalni przyszli pracownicy, którzy skontaktują się z naszą firmą , otrzymają nie tylko kompleksowe usługi z zakresu poradnictwa zawodowego, ale też będą mogli skorzystać z bogatej oferty Centrum Szkoleniowego, gdzie dostępne są m.in. szkolenia i kursy zawodowe z zakresu spawalnictwa, uprawnień energetycznych, inżynierii CAD oraz innych obszarów istotnych w funkcjonowaniu przemysłu.
Szczegółowych informacji w ramach doradztwa personalnego i poradnictwa zawodowego uzyskać można kontaktując się z naszą firmą.