Kurs językowy grupowy

Nauka języka obcego prowadzona w środowisku pozwalająca na interakcję jest również świetną okazją do przełamania swoich barier językowych. Zwiększenie pewności siebie podczas mówienia w kontakcie z innymi osobami daje możliwość oswojenia się z realnym warunkami konwersacji w języku obcym. Zajęcia w szkole językowej INTJO odbywają się w grupach maksymalnie 10-osobowych, co daje duży komfort i możliwość poświęcenia równej ilości czasu każdemu z kursantów. Tworzone grupy wynikają poziomu znajomości języka i potrzeby uczestników, dzięki czemu nasi lektorzy prowadzą zajęcia w sposób interesujący i zrozumiały dla uczestników kursu.

Planowane terminy szkolenia:

W tej chwili to szklenie nie ma jeszcze określonego terminu. Wypełnij poniższy formularz aby zgłosić zainteresowanie tym szkoleniem. Jeśli liczba zgłoszeń osiągnie określony próg, poinformujemy Cię o planowanym terminie szkolenie.
Formularz Zgłoszenia Zainteresowania Szkoleniem
Aby wypełmic ten formularz musisz posiadać konto oraz być zalogowany w systemie CRM INTJO. Wszystkie te czynności (włączając w to uwtorzenie konta) morzesz wykonać szybko z poziomu tego formularza.
Wprowadż adres e-mail
Wprowadż hasło