Kurs językowy indywidualny

Ten rodzaj kursu kierowany jest przede wszystkim do osób, które chcą się skupić na konkretnym aspekcie nauki języków obcych. Najlepszą formą takiej nauki będzie kurs indywidualny, który zostanie dostosowany do odpowiednich terminów, w sposób pozwalający połączyć naukę z innymi aktywnościami. Zajęcia odbywają się wyłącznie w obecności lektora, którego zadaniem jest pomoc w osiągnięciu wyznaczonego celu. Forma kursu indywidualnego pozwoli przełamać barierę językową, płynnie rozmawiać w innym języku i skupić się na przydatnej Ci tematyce kursu. Kurs językowy indywidualny w szczególności proponujemy osobom zainteresowanym nauką z Native Speaker.

Planowane terminy szkolenia:

W tej chwili to szklenie nie ma jeszcze określonego terminu. Wypełnij poniższy formularz aby zgłosić zainteresowanie tym szkoleniem. Jeśli liczba zgłoszeń osiągnie określony próg, poinformujemy Cię o planowanym terminie szkolenie.
Formularz Zgłoszenia Zainteresowania Szkoleniem
Aby wypełmic ten formularz musisz posiadać konto oraz być zalogowany w systemie CRM INTJO. Wszystkie te czynności (włączając w to uwtorzenie konta) morzesz wykonać szybko z poziomu tego formularza.
Wprowadż adres e-mail
Wprowadż hasło