Kurs przygotowujący do egzaminu językowego TELC

W szkole językowej INTJO oferujemy kursy przygotowujący wraz z egzaminem końcowym TELC z języka angielskiego i niemieckiego na poziomach A1-B2 . Wybór tego kursu to doskonała okazja do podniesienia swoich kompetencji językowych oraz zdobycia certyfikatu potwierdzającego Twoją wiedzę i umiejętności. Zdany egzamin TELC pozwala na łatwiejsze zdobycie pracy za granicą i w Polsce, podjęcie studiów czy swobodne i płynne komunikowanie się z obcokrajowcami. W szczególności polecamy nasz kurs wszystkim nauczycielom przedszkoli którzy chcą zdobyć kwalifikacje umożliwiające nauczanie języka angielskiego zgodne z rozporządzeniem MEN z dn. 1 sierpnia 2017 roku.

Planowane terminy szkolenia:

W tej chwili to szklenie nie ma jeszcze określonego terminu. Wypełnij poniższy formularz aby zgłosić zainteresowanie tym szkoleniem. Jeśli liczba zgłoszeń osiągnie określony próg, poinformujemy Cię o planowanym terminie szkolenie.
Formularz Zgłoszenia Zainteresowania Szkoleniem
Aby wypełmic ten formularz musisz posiadać konto oraz być zalogowany w systemie CRM INTJO. Wszystkie te czynności (włączając w to uwtorzenie konta) morzesz wykonać szybko z poziomu tego formularza.
Wprowadż adres e-mail
Wprowadż hasło