Zarządzanie projektami

Centrum Technologii Edukacyjnych „INTJO” Sp. z o.o. organizuje szkolenia z zakresu metodyk zarządzania projektami PMI oraz PRINCE2 oraz z zakresu narzędzi Microsoft Project i Microsoft Project Server. W naszej ofercie posiadamy również szkolenia z zakresu zarządzania zwinnego, Scrum , Kanban, szkolenia z narzędzi wspomagających prowadzenie projektów Jira/Trac/Trello, Confluence, Github,Azure DevOps. Prowadzimy warsztaty z zakresu Lean Manufacturing, Lean Office oraz Lean Logistic. Dzięki współpracy z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą trenerską, a także posiadaniu nowoczesnego zaplecza szkoleniowego świadczymy usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie. W ramach zarządzania projektami proponujemy nie tylko szkolenia standardowe, ale także dedykowane kursy i warsztaty.

Planowane terminy szkolenia:

W tej chwili to szklenie nie ma jeszcze określonego terminu. Wypełnij poniższy formularz aby zgłosić zainteresowanie tym szkoleniem. Jeśli liczba zgłoszeń osiągnie określony próg, poinformujemy Cię o planowanym terminie szkolenie.
Formularz Zgłoszenia Zainteresowania Szkoleniem
Aby wypełmic ten formularz musisz posiadać konto oraz być zalogowany w systemie CRM INTJO. Wszystkie te czynności (włączając w to uwtorzenie konta) morzesz wykonać szybko z poziomu tego formularza.
Wprowadż adres e-mail
Wprowadż hasło